Reklamace

Si na této stránce. To značí pouze jedno - kousek ti nesedl a ty uvažuješ o jeho výměně nebo vrácení. Žádný problém! Zde se dozvíš všechny potřebné info, jak na to.

Výměna

Výměna je u nás možná do 14 dní od doručení objednávky. Kousek musí být nenošený a mít na sobě všechny visačky. Nezapomeň ho zabalit do původního balení a vypsat reklamační formulář. Pokud máš vyhlédnuty jiný kousek na výměnu, raději ještě mrkni na naše stránky, zda je stále dostupný v požadované velikosti a barvě. Pokud by se přece jen stalo, že zboží se v době výměny vyprodá, vrátíme ti peníze.

Vrácení

Lhůta pro vrácení je až 100 dní. Během této doby můžeš z jakéhokoliv důvodu zboží vrátit. Při vrácení nemusíš vypisovat, proč kousek vracíš. Jednoduše kousek zabal a s vyplněným reklamačním formulářem nám ho pošli. Peníze většinou odesíláme do 14 dní, ale snažíme se být rychlejší.

Reklamace

I když kvalitu pečlivě kontrolujeme může se stát, že kousek musíš reklamovat. Záruční doba je 24 měsíců. Před samotným procesem nám prosím napiš e-mail na info@forqueen.cz nebo nám zavolej na +421 911 773 833 a tam už s tebou dohodneme všechny detaily ohledně reklamovaného kousku.

Reklamační formulář ke stažení tu.

Všechny kousky, které vracíš nebo vyměňuješ, nám pošli sem:
HANDEL.SK spol. s r. o.
Pod Vinbargom 1
085 01 Bardejov

Kdyby cokoliv, neváhej nás kontaktovat na:
info@forqueen.cz
+421 911 773 833