Kdo jsme?

Módní nadšenci. Banda mladých lidí. Outfit-changeri (čti autfit čejndžri). Znáš ten pocit, když mladý člověk nerad respektuje to, co mu kážou starší a zkušenější. Tak tomu bylo i u nás. Přestali nás bavit módní trendy, které určoval každý obchoďák. Hlava v oblacích a v ní nové myšlenky o založení fashion byznysu. Riskli jsme to a zkusili jsme být ti, kteří ukazují, co je v módě in. Naše cesta začala navrhováním a výrobou triček. Nazýváme se outfit-changeri, protože se nám podařilo nadiktovat styl už v sedmi evropských zemích.

Plno novinek a neotřelých módních kousků

Basicové trička, mikiny pro zamilované páry, stylové batohy, plátěnky šetřící přírodu. Zní to fajn, ne? Po novém jsme přidali i co-to do domácnosti.

Probouzej se v originální ložním prádle nebo si kup nové polštáře do obývky. Pokud hledáš vhodný dárek pro kámošku nebo rodiče, určitě oceníš naše vymazlené personalizované kolekce.

Radost nakupovat

Vše, co najdeš na webu, prochází našimi rukama. Návrhy jednotlivých kousků design my, snažíme se používat pouze kvalitní materiály, věci sami šijeme a tisk precizní kontrolujeme. Pokud se i tak stane, že něco není na tvé straně v pořádku, klidně nám můžeš kousek vrátit. Do 100 dní. Ano, a bez udání důvodu, nikdo nebude vyzvídat proč.

 • Originální design

  Všechny kousky navrhují naši designéři.

 • Kvalitní materiály

  Látky a jiné materiály bereme výhradně od ověřených distributorů.

 • Detailní potisk

  Využíváme kvalitní a trvanlivé technologie. Po výrobě jednotlivé kousky kontrolujeme.

 • Precizní šití

  Šití si zajišťujeme sami u nás na Slovensku.

 • 100 dní na vrácení

  Přesně tak. A to bez udání důvodu.